دوره‌های آموزش حسابداری ، حسابرسی و مالیات

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ و مکان و نحوه برگزاری کلاس‌ها با شماره تلفن 02122927385 تماس حاصل فرمایید.

حسابداری ازجمله تخصص‌هایی است که در همه کسب‌وکارها موردنیاز است. هیچ کسب‌وکاری را نمی‌توان پیدا کرد که نیاز به حسابدار نداشته باشد. ازاین‌رو رشته حسابداری همواره جزو رشته‌های پرطرفدار در دانشگاه‌ها بوده است. بااین‌حال دانشگاه‌ها به دلیل عدم رابطه با بازار کار، قادر به پرورش حسابداری که توانایی انجام امور حسابداری به‌صورت عملی را داشته باشد نیستند. همه این‌ها باعث باز شدن پای دوره‌های آموزش حسابداری، حسابرسی و مالیات در آموزشگاه‌ها و مراکز خصوصی می‌شود.

دوره‌های آموزش حسابداری؛ لازمه ورود به بازار کار

همان‌طور که گفته شد، آموزش‌های دانشگاهی پاسخگوی نیاز بازار کار نیستند. فردی که در دانشگاه آموزش‌دیده است، باوجود آشنایی و مهارت در فنون حسابداری، به دلیل عدم تجربه عملی، قادر به رفع‌ورجوع امور حسابداری یک شرکت نیست. دوره‌های آموزش حسابداری که در آموزشگاه‌ها و مراکز خصوصی تدریس می‌شوند، به دلیل شیوه ویژه تدریس که بیشتر مبتنی بر نیازهای بازار کار است، تکمیل‌کننده مهارت‌های یک حسابدار دانشگاهی بوده و فرد را آماده فعالیت در شرکت‌ها می‌کنند.

دوره‌های آموزش حسابداری برای رشته‌های غیر مرتبط

از سویی دیگر افراد بسیاری هستند که تحصیلات حسابداری ندارند، اما یا علاقه‌مند به فعالیت در این رشته هستند و یا در حال حاضر در چنین جایگاه شغلی‌ای قرار دارند و قصد دارند حسابداری را به صورت اصولی فراگیرند. ثبت‌نام در دوره‌های آموزش حسابداری، حسابرسی و مالیات که در مراکز غیردانشگاهی تدریس می‌شوند، بهترین و کاربردی‌ترین روش برای فراگیری حسابداری از پایه است. در این دوره‌ها، به‌صورت تخصصی و کاربردی به مباحث حسابداری و حسابرسی پرداخته‌شده و فراگیر با یادگیری حسابداری از پایه و مقدماتی تا پیشرفته، آماده ورود به بازار کار می‌شود.

دوره‌های آموزش حسابداری تکمیلی برای حسابداران و مدیران مالی

در کنار این‌ها، برخی دوره‌های آموزشی حسابداری مختص افرادی است که در حال حاضر به‌عنوان حسابدار یا مدیر مالی مشغول به کار بوده و جهت افزایش دانش خود، مایل به شرکت در دوره‌های تخصصی حسابداری هستند. این دوره‌ها، تخصص محور بوده و با تمرکز بر یک شاخه حسابداری، نیازهای خاص حسابداران و مدیران مالی را مرتفع می‌کند. افزایش دانش در حوزه‌های حسابرسی، حسابداری مالیاتی و مالیات ازجمله سرفصل‌ها و اهداف این دوره‌ها است.

پرشین تکس برگزارکننده دوره‌های آموزشی تخصصی حسابداری، حسابرسی و مالیات

مجموعه پرشین تکس که توسط کانون حسابداران و مشاوران رسمی مالیاتی ایران راه‌اندازی شده است، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی حسابداری، حسابرسی و مالیات کرده است. بهره‌گیری از اساتید کارآزموده، برجسته و کهنه‌کار باتجربه چندین سال فعالیت در حوزه‌های مالی و حسابداری، متمرکز کردن دوره‌ها بر آموزش عملی و کاربردی با بررسی نمونه‌های واقعی و آموزش در محیطی کاملاً تخصصی ازجمله ویژگی‌های دوره‌های آموزشی پرشین تکس است.