اجرای پروژه های حسابداری

شرکت حسابداری و حسابرسی پرشین تکس

حسابدار، اولین فردی است که پس از مدیرعامل به یک تیم کاری اضافه می‌شود؛ در اصل یک کسب و کار بدون حسابدار قادر به ادامه حیات نیست. از سویی دیگر، پیچیده‌تر شدن قوانین حسابداری و مالی و مدیریت پیچیده نیروی انسانی حوزه حسابداری و مالی، کسب و کارها را به سمت برون سپاری امور حسابداری خود و مراجعه به شرکت‌های حسابداری و دریافت مشاوره حسابداری می‌کند.

ما در موسسه حسابداری پرشین تکس، با بهره گیری از حسابدارانی زبده و کاربلد و با تکیه بر تجربه بالای خود در ارائه خدمات و مشاوره حسابداری و حسابرسی به شرکت‌های بزرگ، آماده ارائه خدمات حسابداری برای شرکت شما هستیم. خدمات حسابداری ارائه شده توسط شرکت حسابداری پرشین تکس، به شکل‌های مختلف و در سطوح مختلف از نظارت بر اسناد و صورت‌های مالی تا انجام کامل (صفر تا صد) امور حسابداری است. تنها با چند دقیقه صحبت با مشاوران حسابداری پرشین تکس، بهترین نوع دریافت خدمات و مشاوره حسابداری و حسابرسی برای مجموعه کاری خود را شناسایی خواهید کرد.

شرکت حسابداری چیست؟

شرکت حسابداری به شرکتی گفته می‌شود که به‌صورت تخصصی به ارائه خدمات حسابداری پرداخته و امور حسابداری سایر شرکت‌ها را انجام می‌دهد. یک شرکت حسابداری با توجه به تخصص خود، تمامی ابزارهای لازم برای انجام امور حسابداری یک شرکت به نحو احسن را دارد…

شرکت حسابداری 01

خدمات حسابداری و حسابرسی ارائه شده توسط موسسه حسابداری پرشین تکس

check_box

مشاوره حسابداری

check_box

انجام عملیات حسابداری شرکت‌ها

check_box

مشاوره در تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری

check_box

مشاوره در انتخاب نرم‌افزارهای مالی

check_box

راه‌اندازی سیستم حسابداری

check_box

حسابداری بیمه تأمین اجتماعی شرکت‌ها

check_box

اجرای حسابرسی داخلی

check_box

تهیه و تنظیم صورت حقوق و دستمزد

check_box

تهیه و تنظیم صورت‌های مالی

check_box

تجزیه‌وتحلیل صورت‌های مالی

check_box

طراحی سیستم‌های حسابداری و انبار

check_box

حسابداری کسب‌وکارهای خاص

check_box

رفع مغایرت و اختلاف حساب شرکا

check_box

حسابداری شرکت‌های خارجی

check_box

اجرای عملیات حسابرسی

آموزش حسابداری نیاز مدیران

مشاوره حسابداری چیست؟

مشاوره حسابداری به مجموعه کارها و توصیه‌هایی گفته می‌شود که یک مشاور حسابداری برای بهبود وضعیت یک کسب‌وکار به مدیران آن پیشنهاد کرده و یا عملیاتی می‌کند. ازجمله خدمات مشاوره حسابداری می‌توان به رصد و تحلیل داده‌های مالی، تحلیل شرایط بازار، …

خدمات حسابداری چیست؟

به خدمات ارائه‌شده توسط شرکت‌های حسابداری، خدمات حسابداری می‌گویند. این خدمات شامل تمامی اموری می‌شود که برای حسابداری یک شرکت موردنیاز است؛ از ابتدایی‌ترین امور حسابداری تا حساس‌ترین آن. سطح و نوع خدمات حسابداری ارائه‌شده بستگی به درخواست و نیاز شرکت‌ها دارد. برخی شرکت‌ها تمامی امور حسابداری خود را برون‌سپاری می‌کنند و از یک پکیج کامل خدمات حسابداری استفاده می‌کنند و برخی دیگر تنها از بخشی از خدمات حسابداری استفاده کرده و امور عمومی حسابداری را خود بر عهده می‌گیرند.

شما هم به موسسه حسابداری پرشین تکس بپیوندید

برخی از شرکت هایی که به شرکت حسابداری پرشین تکس اعتماد کرده و از خدمات حسابداری و حسابرسی پرشین تکس بهره مند شده اند.