سازمان امور مالیاتی کشور

تمدید مهلت ثبت نام پایانه فروشگاهی پزشکان

مدیرکل دفتر تنظیم مقررات و برون‌سپاری سازمان امور مالیاتی از تمدید مهلت ثبت‌نام پایانه فروشگاهی پزشکان تا پایان مردادماه خبر داد. علی رستم پور خاطرنشان کرد: نظر به تقاضای برخی از صاحبان محترم مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی به‌منظور ثبت‌نام در نظام سامانه فروش و استفاده از پایانه فروش، مهلت ثبت‌نام تا تاریخ 31 مرداد 98 تمدید شد.

وی تأکید کرد: آن دسته از صاحبان مشاغل یادشده که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، برای ثبت درخواست تخصیص شماره شناسه پایانه فروش (کارت‌خوان) به درگاه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی الکترونیکی https://tax.gov.ir مراجعه و مبادرت به ثبت مشخصات پایانه فروش خود نموده و در اولین ماه پس از دریافت شناسه مذکور از طریق پیامک نسبت به بهره‌برداری از آن اقدام نمایند.

این مقام مسئول سازمان امور مالیاتی کشور تصریح کرد: مؤدیان محترم هنگام مراجعه به سامانه الکترونیکی مذکور وارد سامانه ثبت‌نام الکترونیک طرح جامع مالیاتی (کد اقتصادی) گردیده و در قسمت سایر خدمات با انتخاب گزینه «ثبت مشخصات صندوق فروش و حافظه مالیاتی» می‌توانند مشخصات پایانه فروشگاهی خود را ثبت نمایند.

رستم پور خاطرنشان کرد: مؤدیان محترم می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل و یا به‌منظور رفع ابهام با سامانه پاسخگویی سازمان امور مالیاتی کشور به شماره 1526 تماس حاصل نمایند.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.