1. پرشین تکس
  2. یادداشت
  3. مشاوره مالیاتی پزشکان ، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها
مشاوره مالیاتی پزشکان

مشاوره مالیاتی پزشکان ، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها

یکی از صنوفی که این روزها بیش‌ازپیش در تیررس سازمان امور مالیاتی است، صنف پزشکان و خدمات درمانی است. این مسئله درگیری پزشکان و فعالان حوزه‌های درمانی با سازمان امور مالیاتی را بیشتر کرده است. ازاین‌رو نیاز این صنف به مشاوره مالیاتی بیش‌ازپیش احساس می‌شود. به عنوان یک پزشک تا چه میزان به تخصصی به نام مشاوره مالیاتی پزشکان آشنایی دارید.

مشاوره مالیاتی پزشکان ؛ یک ضرورت

چندی است که الزام نصب کارت‌خوان در مطب پزشکان به تیتر یک خبرهای اقتصادی و اجتماعی تبدیل‌شده است. به‌کرّات در رسانه‌های مختلف از فرار مالیاتی پزشکان صحبت می‌شود و برنامه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی به‌صورت اختصاصی به وضعیت درآمدی و اقتصادی پزشکان می‌پردازند.

همه این‌ها باعث شده است تا ذره‌بین سازمان امور مالیاتی به جامعه پزشکی نزدیک‌تر و نزدیک‌تر شود. تمامی تراکنش‌های مالی پزشکان، متخصصان، جراحان و … به‌شدت کنترل می‌شود و در موعدهای سالیانه مالیاتی، در اظهارنامه مالیاتی آن‌ها لحاظ می‌شود.

باوجود شرایطی به این سختی و پیچیدگی برای شاغلان نظام پزشکی، الزام استفاده از فردی متخصص در حوزه‌های مالی و مالیاتی برای رفع‌ورجوع مسائل مالی این قشر بیش‌ازپیش احساس می‌شود.

مشاور مالیاتی پزشکان ، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها؛ یک جراح مالیاتی!

یک مشاور مالیاتی متخصص در حوزه مالی پزشکان، دندان‌پزشکان، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها، همچون یک جراح با یک تخصص ویژه است. مسائل مالی بیمارستان‌های خصوصی و قوانین مالیاتی حاکم بر آن به دلیل حساسیت‌هایی که امروز روی آن‌ها وجود دارد، همچون یک تخصص در رشته حسابداری مالیاتی است. تخصصی که با کار بر روی پرونده‌های مالیاتی پزشکان و در دست گرفتن دادرسی مالیاتی بیمارستان‌ها به‌دست‌آمده است و حاصل از یک تجربه غنی مالیاتی است.

پرشین تکس؛ مشاور مالیاتی رسمی سازمان نظام پزشکی ایران

مرکز مشاوره مالیاتی پرشین تکس، با تجربه بالایی که از پرونده‌های مالیاتی شاغلین نظام پزشکی دارد، امروز مورد اعتماد بسیاری از فعالان این صنف بوده و و با افتخار مشاور مالیاتی رسمی سازمان نظام پزشکی کل کشور است . مشاوران و وکلای مالیاتی پرشین تکس، علاوه بر تجربه بالا در امور مالیاتی، تخصص بی‌نظیری در حل پرونده‌های مالیاتی بیمارستان‌ها و پزشکان در ادارات مالیاتی دارد. علاوه بر این ارائه خدمات حسابداری و مشاوره حسابداری نیز از جمله سرویس های ارائه شده توسط پرشین تکس به جامعه پزشکی است.

همین حالا با تماس با پرشین تکس، تمامی امور مالیاتی خود را به مشاوران مالیاتی کار بلد این مجموعه سپرده و با خیالی آسوده به ارتقای دانش پزشکی خود و توسعه کسب‌وکارتان بپردازید.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.