در هریک از کشورهای دنیا، استاندارد و نظام حسابداری ویژه‌ای حکم‌فرما است. دولت‌ها برای سهولت در نظارت بر امور مالی جاری کشور، برای حسابداری شرکت‌ها استانداردهایی در نظر می‌گیرند که این استانداردها به‌تناسب نیازهای آن کشور است. ایران نیز استانداردهای حسابداری ویژه خود را دارد که استقرار آن برای تمامی شرکت‌ها الزامی است.

دوره آموزش استانداردهای حسابداری ؛ الویت اول حسابداران

آگاهی از استانداردهای حسابداری و تسلط به آن‌ها، نه‌تنها یک الزام، بلکه وظیفه تمامی افرادی است که در دپارتمان مالی یک شرکت فعالیت می‌کنند؛ از حسابدار ساده تا معاونت و مدیر مالی شرکت. حتی می‌توان ادعا کرد که داشتن دانش در زمینهٔ استانداردهای حسابداری برای مدیر یک مجموعه هم کارآمد است.

پرشین تکس مجری دوره آموزش استانداردهای حسابداری

دوره آموزش استانداردهای حسابداری پرشین تکس، دوره‌ای کامل برای فراگیری و تسلط بر استانداردهای حسابداری ایران است. این دوره توسط اساتیدی تدریس می‌شود که علاوه بر دانش بالا در این حوزه، خود تجربه بالایی به‌عنوان حسابدار و یا مدیر مالی در شرکت‌های مختلف داشته‌اند.

برای آگاهی از تاریخ برگزاری و نحوه ثبت‌نام دوره آموزش استانداردهای حسابداری و دیگر دوره های آموزش حسابداری و مالیات از طریق شماره تلفن 02122927388 با مجموعه پرشین تکس تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.