یکی از اصلی‌ترین قوانینی که یک حسابدار باید به آن مسلط باشد، قانون مالیات‌های مستقیم است. قانون مالیات‌ های مستقیم در هر کشوری به‌صورت جداگانه و به فراخور شرایط اقتصادی آن تصویب و اجرا می‌شود. قانون مالیات‌ های مستقیم ایران نیز، از زمان تصویب آن در سال‌های بسیار دور، تا به امروز متناسب با شرایط کشور تغییرات زیادی داشته است. این قانون به‌صورت کامل به وظایف مالیاتی تمامی افراد جامعه پرداخته است.

چرا نیاز به دوره آموزش قانون مالیات‌ های مستقیم داریم؟

قانون مالیات‌ های مستقیم را می‌توان قانونی پیچیده در عین سادگی معرفی کرد. این قانون باوجود بندهای مصرح و روشن آن، کماکان حسابداران و مدیران مالی شرکت‌ها را درگیر پیچیدگی‌های خود می‌کند. تنها راه فرار از این پیچیدگی‌ها، تسلط به این قانون و استفاده از تجربیات افرادی است که هرکدام از این پیچیدگی‌ها را پشت سر گذاشته‌اند.

دوره آموزش قانون مالیات‌ های مستقیم ازجمله دوره‌های آموزشی کاملاً کاربردی برای حسابداران و مدیران مالی و حتی مدیران شرکت‌ها است. آموزش قانون مالیات‌های مستقیم مبتنی بر کاربرد آن در کسب‌وکار، رفع ابهام از بندهای پیچیده آن، بررسی نمونه‌های عملی و عینی و پرسش و پاسخ با کارشناسان و اساتید سازمان امور مالیاتی، ازجمله ویژگی‌های دوره آموزش قانون مالیات‌ های مستقیم است.

دوره آموزش قانون مالیات‌ های مستقیم پرشین تکس

مجموعه پرشین تکس، با تجربه بالا در حوزه مالیات و سال‌ها تجربه در عرصه مشاوره مالیاتی، یکی از معتبرترین مراکز خصوصی برای آموزش قانون مالیات‌ های مستقیم به شمار می‌رود. حضور اساتید و مدیران سازمان امور مالیاتی در دوره مالیات‌های مستقیم پرشین تکس، ضامن یادگیری حداکثری فراگیران این دوره است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات آخرین دوره آموزش قانون مالیات‌ های مستقیم و دیگر دوره های آموزش حسابداری و مالیات پرشین تکس، همین حالا با شماره 02122927388 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.