بی‌شک باید حسابداری را ازجمله تخصص‌هایی به‌حساب آورد که به‌صورت ویژه همیشه در بازار کار مورد استقبال قرارگرفته و باعث اشتغال سریع کارآموخته‌های حسابداری شده است. همه این‌ها باعث شده است تا علاوه بر اینکه رشته حسابداری به یکی از رشته‌های محبوب دانشگاهی تبدیل شود، استقبال از دوره‌های حسابداری مراکز خصوصی، همچون دوره  حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار، به‌شدت افزایش یابد.

دوره حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار مناسب چه کسانی است؟

دوره حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار که جزو دوره‌های آموزش کاربردی حسابداری محسوب می‌شود، ازجمله دوره‌هایی است که علاوه بر اینکه برای افراد ناآشنا با حسابداری کاربردی است، برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری نیز کارایی بسیاری دارد. این دوره به دلیل تمرکز بر روی مهارت‌های موردنیاز در کار، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری را از یک آموزش‌دیده تئوریک صرف، به یک فرد باتجربه در حوزه حسابداری تبدیل می‌کند که قادر است همچون یک حسابدار آبدیده مسائل مالی یک شرکت را رفع‌ورجوع کند.

در کنار این‌ها، دوره حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار حتی می‌تواند برای مدیران مالی شرکت‌ها نیز کاربردی باشد. بسیاری از مدیران مالی به دلیل تمرکز بر روی برخی از مسائل حسابداری که ناشی از شرایط کاری آن‌ها است، از بعضی دیگر از مسائل حسابداری جامانده و عملاً در رشته کاری خود از پیشرفت بازمی‌مانند. دوره حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار برای این افراد همچون «رفع اشکال» عمل کرده، مکمل تجربه کاری آن‌ها شده و درنهایت باعث پیشرفت در فیلد شغلی آن‌ها می‌شود.

آشنایی با دوره حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار پرشین تکس

دوره حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار پرشین تکس، با بهره‌گیری از اساتید تحصیل‌کرده و باتجربه در عرصه حسابداری، حسابرسی و مالیات، ازجمله برترین دوره‌های آموزش حسابداری پایه در ایران است که شیوه تدریس در آن کاملاً مبتنی بر نیازهای عملی یک حسابدار و مدیر مالی است. باوجود نام‌گذاری این دوره با نام حسابداری پایه، باید گفت که سرفصل و مطالب ارائه‌شده در دوره حسابداری مقدماتی پرشین تکس، بسیار بیشتر از مقدمات حسابداری بوده و می‌تواند بسیاری از نیازهای یک حسابدار را مرتفع کند.

جهت کسب اطلاعات دقیق درباره تاریخ برگزاری آخرین دوره حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار و دیگر دوره های آموزش حسابداری پرشین تکس و اطلاع از محل برگزاری و نحوه ثبت‌نام، همین حالا با شماره تلفن 02122927388 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.