یکی از دغدغه‌های مدیران مالی و حسابداری شرکت‌ها، دادرسی مالیاتی پرونده مالیاتی شرکت مطبوع خود است. بسیاری از مدیران مالی باوجود دانش بالای مالیاتی و حسابداری، قادر به اداره پرونده مالیاتی شرکت خود در پروسه دادرسی مالیاتی نیستند. حسابداران پروژه‌ای بسیاری نیز هستند که باوجود موفقیت در انجام پروژه‌های خود، هیچ شناختی از دادرسی مالیاتی ندارند. این در حالی است که موفقیت در دادرسی مالیاتی بزرگ‌ترین انتظاری است که مدیر یک مجموعه از مدیر مالی و حسابدار خود دارد.

دوره آموزش دادرسی مالیاتی ؛ یک الزام

دادرسی مالیاتی باوجودآنکه به‌صورت کامل مبتنی بر قوانین مالیاتی رایج بر کشور و منطبق بر آئین دادرسی مالیاتی است، اما در عمل چنان پیچیدگی‌هایی دارد که صرف آگاهی از قوانین منجر به پیروزی در پرونده‌های مالیاتی نمی‌شود. پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های قانون مالیات و آئین دادرسی مالیاتی و همچنین مناسبات پیچیده حاکم بر ادارات مالیات، همگی در سرنوشت پرونده مالیاتی مؤدیان تأثیرگذار است.

این پیچیدگی‌ها و ظرایف را تنها کسانی می‌توانند به شما آموزش دهند که خود تجربه بالایی در این عرصه دارند. کسانی که ضمن دانش و تسلط کامل به امور مالی، حسابداری و مالیات، شناخت کامل‌تری از پروسه عملی دادرسی مالیاتی در ایران دارند. پروسه‌ای که فارغ از جنبه‌های قانونی و تئوری آن، دارای جنبه‌هایی غیررسمی و نانوشته است.

درباره دوره آموزش دادرسی مالیاتی پرشین تکس

دوره آموزش دادرسی مالیاتی پرشین تکس ازجمله بهترین دوره‌های آموزش دادرسی مالیاتی در ایران است. این دوره توسط کسانی تدریس می‌شود که خود سال‌ها تجربه حضور در محافل دادرسی مالیاتی داشته و پرونده‌های مالیاتی بسیاری را حل کرده‌اند. در حقیقت باید گفت که «مالیات» تخصص اصلی پرشین تکس است.

برای اطلاع از تاریخ و شرایط جدیدترین دوره آموزش دادرسی مالیاتی پرشین تکس و همچنین دیگر دوره‌های آموزش حسابداری با شماره تلفن‌ 02122927388 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.